KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618230
nr 1561 8230
Bo Beskow
(1906-1989), Sverige
Oljemålning, Solnedgång. Signerad. Olja på pannå, bildmått: 21x25 cm, yttermått inklusive ram: 32x42 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:02:24
500 kr
1.100 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
2.000 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.800 kr
Bo Beskow
Läs mer om Bo Beskow